• ganoderma ganoderma-text W CHINACH OD WIELU TYSIĘCY
  LAT JEST UWAŻANY ZA BARDZO
  SKUTECZNE ZIOŁO LECZNICZE.
  JEST TO ZIOŁO LECZNICZE,
  KTÓREGO STOSOWANIE NIE DAJE ŻADNYCH SKUTKÓW
  UBOCZNYCH, NAWET PRZY DŁUGOTRWAŁYM UŻYCIU
  POPRAWIA KONDYCJĘ ORGANIZMU,
  JEGO ZDOLNOŚĆ SAMOLECZENIA.
 • ganoderma MODEL ONE DRAGON FIRMA NADZORUJE CAŁY
  PROCES OD PRODUKCJI DO SPRZEDAŻY.
 • ganoderma REALIZUJ SWOJE
  MARZENIA W DXN
  DBAJ O SWOJE ZDROWIE! DĄŻ DO NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ! ŻYJ NA WYŻSZYM POZIOMIE ŻYCIA! REALIZUJ SIEBIE!
video DOŁĄCZ SIĘ
TERAZ
2017 październik
pon wto śro czw pią sob nie

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

 

 

Prenumeruj newsletter

Imię:

E-mail:

Produkty
Możliwości biznesowe

Type the word!

captcha
Get a new text!

Oddzwonimy!

Jeśli wolałbyś raczej osobiście rozmawiam ze mną lub z jednym z moich współpracowników o tym biznesie, podaj
Twoje nazwisko:

 

Proszę, wstaw numer kierunkowy kraju przed twoim nr telefonu!

Twój numer telefonu:

 

lub Twoją nazwę w Skypie:

 

lub Twój adres e-mail:

 

and type the word!

captcha
Get a new text!

 

maj

19

Czy drogi starter w MLM to zło?… czyli o strategii marketingowej.

19. maj 2012 sobota

Sexy young woman as devil in fireOstatnio w sieci przyglądałem się debatom dotyczącym spraw związanych ze starterami. Ścierali się zwolennicy i przeciwnicy drogich starterów. Niestety miałem wrażenie, że zupełnie nie „łapią", o co tak naprawdę chodzi w cenie pakietów startowych w MLM.

Każdy przyjmował swój własny punkt widzenia, nikt nie pomyślał jak to jest NAPRAWDĘ.

No właśnie jak to jest naprawdę... zapraszam do poznania faktów o cenie starterów!Naprawdę ... to jest zupełnie inaczej. Cena startera oraz cały plan marketingowy uwarunkowany jest strategią firmy oraz produktami.

Jeśli firma posiada produkty, które nie są znane na rynku, najczęściej idzie w kierunku planu wynagrodzeń, dzięki któremu dystrybutor jest sowicie wynagradzany za poświęcony czas.

Ile można rozmawiać po perfumach? Każdy wie, co to są perfumy, ale czy każdy wie, co to jest np. rewolucyjny suplement, który powoduje to i to... ma taką a taką substancję i należy W OGÓLE WYBUDOWAĆ WARTOŚĆ

PRODUKTU I CHĘĆ UŻYWANIA?


Czy taki suplement da się sprzedać w minutę jak perfumy... nie da się!

Dlaczego w tych firmach jak kupisz duży pakiet to masz duży rabat? To proste tutaj poświęca się dużo czasu na naukę sprzedaży, musisz nauczyć wszystkiego kolejnych chętnych, dlatego on ma drożej Ty masz taniej.


Widzicie różnicę?


W zależności od strategii firma poszukuje albo dobrych sprzedawców albo ludzi polecających... dopiero na wyższym poziomie budowy grupy dystrybucyjnej w mlm  firma poszukuje/szkoli dobrych managerów.

Są jeszcze firmy, które w ogóle nie potrzebują ani sprzedawców ani super managerów, produkty typowo konsumenckie, programy partnerskie... tam klienci używają produktów i tyle... w przypadku takiej strategii opiera się wszystko na bardzo zadowolonych klientach, tutaj działa zasada użyj poleć... oczywiście i w takich firmach po pewnym czasie mamy osoby, które zarabiają duże pieniądze ze struktury. Tak samo wygląda sytuacja w programach partnerskich, osoby uzdolnione managersko radzą sobie w każdym typie firm oraz programów partnerskich.


Jaki można z tego wysnuć wniosek?


Jak nie lubisz firm z produktami drogimi gdzie trzeba sprzedawać, nie łam się! To nie firma była „głupia" to firma poszukuje inne osoby niż Ty... tam osoby lubiące sprzedawać czują się świetnie.

Jak jesteś dobrym sprzedawcą to firmy, które mało płacą za sprzedaż nie są „głupie", te firmy postawiły na ludzi, którzy nie muszą umieć to, co Ty, bo produkty, które oferują są znane i używane na świecie.

Co ważne w każdej firmie możesz odnaleźć się TY. Bo zawsze można się nauczyć tego, co się nie umie... a dobry sprzedawca może się nauczyć być dobrym managerem, manager dobrym sprzedawcą. Ważne, aby firma i produkty odpowiadały właśnie Tobie.


piotrwajszczak.pl

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.